Osallistujat

6 vrk | 6 days

  1. Minna Hänninen Helsinki Finland
  2. Timo Marjomäki KaKa Maraton Kauhajoki Finland
  3. Rauno Lahti Reilut Miehet Havumetsien Hämeenlinna Finland
  4. Keijo Ikäläinen Endurance Tuusula Finland
  5. Milka Rajala Milen seura Jyväskylä Finland
  6. Jari Soikkeli Ultra Sisu Joensuu Finland
  7. Kaija Hattunen Ultra Sisu Joensuu Finland
  8. Aku Kopakkala Endurance Espoo Finland
  9. Eino Tetri 100mc.fi Espoo Finland
  10. Jaana Lehtinen Wihan Kilometrit Tampere Finland
  11. Andreas Falk Åkersberga Sweden
  12. Giuliano Pavan Bergamo Star Atletica Borriana Biella Italy
  13. Prakash Banerjee Raghunathpur West Bengal India

72 h

48 h

  1. Marko Forsell West Coast Ultra Runners Kokkola Finland
  2. Kaj Koivumäki Team Rahola Tampere Finland
  3. Ari Lindsten Endurance Vantaa Finland
  4. Bogár János HEGYALJA 2050 Fancsal Hungary
  5. Kari Ranta Endurance Järvenpää Finland
  6. Mika Puskala Pyörä-68 Karvia Finland

24 h

  1. Sami Sairanen JoggingHigh Kellokoski Finland
  2. Jari Tomppo FMR Piikkiö Finland
  3. Kimmo Räsänen Ultra Sisu Niittylahti Finland
  4. Janne-Pekka Pietiläinen Tampere Finland
  5. Anu Ossberg Team Rahola Nokia Finland
  6. Markus Ilva Team Rahola Nokia Finland
  7. Marko Silvennoinen Team Rahola Tampere Finland
  8. Mikko Hirvonen Vehmaan Kiisto Vinkkilä Finland
  9. Marianne Kankaanmäki Ahlainen Finland

12 h

  1. Mika Keskivinkka TREMK Tampere Finland
  2. Varga Ildikó HEGYALJA 2050 Fancsal Hungary
  3. Ari Uusitalo Rfbr-Team Kainasto Finland

Marathon


6 maratonia | 6 marathons

  1. Timo Tollola 100mc.fi Saarijärvi Finland
  2. Timo Hyvönen Wihan kilometrit Tampere Finland
  3. Juha Palenius 100mc.fi Espoo Finland
  4. Kalevi Saukkonen VSVU Raisio Finland
  5. Eija Krok Kerava Finland
  6. Iina Puskala Häjyt Karvia Finland

3.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Mauri Volama Häjyt Seinäjoki Finland
  3. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland

4.7.


5.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland

6.7.

  1. Lars Byström West Coast Ultrarunners Pännäinen Finland

7.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland

8.7.