Participants

6 vrk | 6 days

  1. Minna Hänninen Helsinki Finland
  2. Timo Marjomäki KaKa Maraton Kauhajoki Finland
  3. Jari Soikkeli Ultra Sisu Joensuu Finland
  4. Kaija Hattunen Ultra Sisu Joensuu Finland
  5. Eino Tetri 100mc.fi Espoo Finland
  6. Jaana Lehtinen Wihan Kilometrit Tampere Finland
  7. Andreas Falk Åkersberga Sweden
  8. Giuliano Pavan Bergamo Star Atletica Borriana Biella Italy
  9. Linda Mpili Team Ultrasweden Kista Sweden
  10. Sue Brocklebank Lutry Switzerland/UK
  11. Bill Heldenbrand Fort Pierce Florida US
  12. Sukil Fernando Nbro Vanløse Denmark
  13. Jean-Louis Vidal AS ISSOU Athlétisme Juziers France
  14. Heikki Riuttanen JKU Tikkakoski Finland
  15. Toni Louhivuori Woimala Vaajakoski Finland

72h

  1. Adrian MacDermott London Great Britain

48h

  1. Kaj Koivumäki Team Rahola Tampere Finland
  2. Ari Lindsten Endurance Vantaa Finland
  3. Kari Ranta Endurance Järvenpää Finland
  4. Mika Puskala Pyörä-68 Karvia Finland
  5. Hannes Veide XTeam-KSV.ee/ProRunner Tartto Estonia
  6. Pertti Kalliola FMR Naantali Finland

24h

  1. Jari Tomppo FMR Piikkiö Finland
  2. Kimmo Räsänen Ultra Sisu Niittylahti Finland
  3. Janne-Pekka Pietiläinen Tampere Finland
  4. Anu Ossberg Team Rahola Nokia Finland
  5. Markus Ilva Team Rahola Nokia Finland
  6. Marko Silvennoinen Team Rahola Tampere Finland
  7. Mikko Hirvonen Vehmaan Kiisto Vinkkilä Finland
  8. Marianne Kankaanmäki Ahlainen Finland
  9. Yukio Morishita Helsinki Finland
  10. Mauno Marjomäki 100mc.fi Kurikka Finland
  11. Heikki Laurila West Coast Ultra Runners Kokkola Finland
  12. Heli Lehtinen FMR Kaarina Finland
  13. Petri Mononen Team Rahola Nokia Finland
  14. Jarmo Ohtonen Endurance Espoo Finland
  15. Vesa Välipirtti Kempeleen Maratonklubi Oulu Finland
  16. Jyrki Leskelä Northern Trail Runners Haukipudas Finland
  17. Margus Luhtoja Tallin Estonia
  18. Fredrik Olaussen West Coast Ultra Runners Kokkola Finland
  19. Petri Koivunen Ruosniemen Luupäät Pori Finland
  20. Margus Laanemägi XTeam-KSV.ee Estonia
  21. Susann Berg IK Falken Ytteresse Finland
  22. Susanna Hietikko KaKa Maraton Kauhajoki Finland
  23. Timo Tuominen Littoinen Finland
  24. Tero Lindholm Endurance Perniö Finland

12h

  1. Ari Uusitalo RFBR-Team Kainasto Finland
  2. Päivi Linnero Team Rahola Tampere Finland
  3. Vesa Piirainen RFBR-Team Riihimäki Finland
  4. Susanna Kukkula Team Rahola Sarkola Finland
  5. Maria Maunumaa Ultra Sisu Joensuu Finland
  6. Heli Valtonen Pori Finland
  7. Eija Uusi-Esko 100mc.fi Luvia Finland
  8. Jukka Huumonen Kokkola Finland

6h

  1. Hannu Keinänen Rauhalahti Road Runners Kuopio Finland
  2. Jorma Kurittu 100mc.fi Jyskä Finland
  3. Esa Nieminen Järvenpää Finland
  4. Hannu Lallukka Häjyt Seinäjoki Finland
  5. Meri-Tuulia Lallukka Seinäjoki Finland
  6. Sinikka Kokko JaJa Jalasjärvi Finland

Marathon


6 maratonia | 6 marathons

  1. Timo Tollola 100mc.fi Saarijärvi Finland
  2. Timo Hyvönen Wihan kilometrit Tampere Finland
  3. Juha Palenius 100mc.fi Espoo Finland
  4. Kalevi Saukkonen VSVU Raisio Finland
  5. Eija Krok Kerava Finland
  6. Iina Puskala Häjyt Karvia Finland
  7. Alpo Vornanen Iisalmi Finland
  8. Janne Uusitalo FMR Hämeenlinna Finland
  9. Claudia Marra MegaJoule Dietlikon Switzerland
  10. Sari Granholm Esbo IF Espoo Finland
  11. Miikka Bäckström Leppävaaran Sisu Helsinki Finland
  12. Kimmo Knaapila RKR Järvenpää Finland
  13. Mikko Perttula Hämeenkoski Finland
  14. Roman Asayevich Minsk Belarus

3.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Mauri Volama Häjyt Seinäjoki Finland
  3. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland
  4. Jukka Kalliokoski Häjyt Seinäjoki Finland
  5. Marjo Hutri Häjyt Seinäjoki Finland
  6. Olavi Vähämäki Laihia Finland
  7. Päivi Männistö TU Toholampi Finland

4.7.

  1. Jorma S. Tiiri VSVU Loimaa Finland
  2. Mari Järvinen Team Rahola Tampere Finland
  3. Timo Herrala Iivarinkylän Pyrkivä Isojoki Finland

5.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland
  3. Ritva Vallivaara-Pasto 100mc.fi Loimaa Finland

6.7.

  1. Lars Byström West Coast Ultrarunners Pännäinen Finland
  2. Jukka Kalliokoski Häjyt Seinäjoki Finland
  3. Marjo Hutri Häjyt Seinäjoki Finland
  4. Ritva Vallivaara-Pasto 100mc.fi Loimaa Finland
  5. Timo Mäki-Juoni KaKa Maraton Kauhajoki Finland
  6. Onni Mäki-Juoni KaKa Kauhajoki Finland
  7. Timo Herrala Iivarinkylän Pyrkivä Isojoki Finland

7.7.

  1. Olavi Kuja-Lipasti Häjyt Ilmajoki Finland
  2. Markku Lauste 100mc.fi Sastamala Finland
  3. Jukka Vuorenmäki Team Rahola Pirkkala Finland
  4. Tiina Häkkinen Team Rahola Tampere Finland
  5. Jani Rintamäki Lahden Ahkeran Juoksuklubi Lahti Finland
  6. Juhani Aho Häjyt Pietarsaari Finland
  7. Ritva Vallivaara-Pasto 100mc.fi Loimaa Finland
  8. Vesa Järvenpää 100mc.fi Isojoki Finland

8.7.

  1. Jukka Vuorenmäki Team Rahola Pirkkala Finland
  2. Tiina Häkkinen Team Rahola Tampere Finland
  3. Ritva Vallivaara-Pasto 100mc.fi Loimaa Finland
  4. Timo Herrala Iivarinkylän Pyrkivä Isojoki Finland